Радар-детектори

Радар-детектори
Радар-детектор - пристрій, призначений виявлення сигналу вимірювачів швидкості. На відміну від антирадару, який пригнічує сигнал радарів та є незаконним пристроєм, радар-детектор – це пасивний приймач. Його застосування на території України та багатьох країн Європи не заборонено. Разом з тим радар-тетектор дозволяє уникнути штрафів за перевищення швидкості і окупається вже в перші тижні експлуатації.
Вибір радар-детектора – завдання непросте. В Інтернеті існує безліч методик та рекомендацій щодо вибору. Але головним критерієм вибору радар-детектора була і залишається його адаптація до застосування на дорогах України.
Інтернет-магазин Parkcity пропонує лише ті модельні ряди радар-детекторів Whistler, ParkCity, Cobra, які спеціально створені для застосування на наших дорогах, впевнено визначають поширені у нас радари TruCAM, Гарпун, Візир, що дозволяють відключати неактуальні та "шумні" діапазони радіочастот. Купуючи радар-детектор у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте якісний пристрій із офіційною гарантією виробника.

Выберите подкатегорию

Официальный партнер компании АВТОДЕН
ParkCity - Інтернет-магазин автоелектроніки © 2024